FOTOREJUVENACE - VYHLAZENÍ DROBNÝCH VRÁSEK A VYPNUTÍ PLETI (IPL)

CO JE FOTOREJUVENACE

Fotorejuvenace je termální narušení kolagenu v kůži. V kůži následně dochází k aktivaci procesu hojení rány, začíná uvolňování látek, které působí na regeneraci všech kožních buněk. Tímto způsobem se povzbuzují k činnosti buňky, které vytváření nová kolagenní vlákna. Tak je způsobeno zvýšení pružnosti a pevnosti kůže. Dalšími výsledky fotorejuvenace je zlepšení kvality kožního povrchu, vymizení pigmentových skvrn a rozšířených žilek, vyplnění drobných jizev a hlavně vyhlazení vrásek způsobených nepříznivým účinkem slunečního záření.

Fotorejuvenace se provádí nízkými dávkami světelné energie. Nejčastějším zdrojem světla je intenzivní pulzní světlo (IPL). Omlazení pleti je rychlé, minimálně bolestivé a prakticky bez omezení každodenních aktivit. Při dodržování pokynů o péči před a po ošetření je riziko vzniku nežádoucích efektů zanedbatelné. Postup obvykle vyžaduje 4 ošetření v rozmezí minimálně 6 týdnů.

Odstranění drobných rozšířených žilek – část světelné energie, která bývá pohlcena v drobných rozšířených žilkách způsobí jejich zatavení. Po několika týdnech se tyto žilky ztratí.

DALŠÍ PODROBNOSTI A PRAVIDLA O OŠETŘENÍ

Průběh ošetření, pravidla před a po ošetření a vedlejší účinky najdete podrobně popsány v kapitole fotoepilace.

CENY FOTOREJUVENACE

Uvedené ceny jsou pouze orientační a vychází z ceny za 1 impuls, která činí 100,- Kč. Při ošetření žilek, pigmentových skvrn a drobných vrásek, je při záblesku ošetřena plocha cca 4 cm2. Předpokládaný počet impulsů a předpokládaná cena:

Místo ošetření Cena
Obličej 3.500,- Kč
Žilky jinde na těle dle potřeby
Stejné ceny platí také u depigmentace a odstranění popraskaných žilek.