KOSMETIKA - OŠETŘENÍ PLETI

FILOZOFIE KOSMETIKY

V dnešní uspěchané době se vyskytuje čím dál více problémů s pokožkou. Kůže je naším zrcadlem a odrazem našeho mikrokosmu v nás. Snažíme se ke každé pokožce přistupovat individuálně, provést řádnou diagnostiku pleti a použít a doporučit vhodné ošetření, a to jak v salonu, tak v domácí péči.


JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Kosmetika - ošetření pleti Provádíme základní i speciální ošetření obličeje, krku a dekoltu. Ošetřujeme všechny typy pleti i pleť velmi citlivou nebo trpící projevy akné. Nabízíme čištění pleti, úpravu a barvení obočí a řas, depilaci teplým voskem, omlazení pleti pulzním světlem - fotorejuvenaci, odstranění pigmentových skvrn a popraskaných žilek. Používáme kosmetické přípravky značkových firem Alcina, Madaga a dále špičkový přístroj intenzivního pulzního světla Ariane. Přípravky pro domácí ošetření Vám rádi pomůžeme vybrat s ohledem na stav a potřeby vaší pleti.

Velký důraz klademe na řádnou kosmetickou masáž, která dovede jemně vstřebat oleje hluboko do pokožky a rozptýlí v ní svou přírodní energii. Masáž odvádí toxiny z lymfatického systému a zlepšuje krevní oběh, čímž pleť revitalizuje zevnitř. Doteky prstů a příjemné aroma kosmetiky příjemně uklidňuje. Z těchto důvodů je ruční kosmetická masáž nenahraditelnou technikou a je nutné ji již po 25 roku, kdy začíná pleť stárnout, pravidelně provádět. Okolo 35 věku doporučujeme masáž provádět vždy po 14 dnech.